top of page

Üretim

Kalıphane, Enjeksiyon, Tesviye, Kumlama olmak üzere 4 temel ünitemiz bulunmaktadır.

Başlıksız-8.jpg

Kalıphane

Yeni kalıpların tasarımı ve üretilmesi konusunda firmamız bünyesinde bulundurduğu makine parkı sayesinde müşterilerimize hızlı ve kendi bünyemizde garantili olarak çözümler sunmaktadır. Kalıp tasarım ve üretiminin yanı sıra kalıpların verimliliklerini artırmak açısından gerekli modifikasyonları ve tadilatları bünyemizde gerçekleştirmekteyiz.

Bünyemizde 2 adet 400 ton, 2 adet 550 ton olmak üzere toplamda 4 adet alüminyum enjeksiyon makinemiz bulunmaktadır. Makinelerimizde farklı çeşitte ürünü yüksek adetlerde üretecek esnekliğe sahibiz.

Makinelerimiz üretim kalitesini en yükseğe taşımak üzere otomatik kepçe, otomatik yağlama ve robotik çok eksenli kola sahiptir.

Başlıksız-9.jpg

Enjeksiyon

Başlıksız-10.jpg

Tesfiye

Enjeksiyon aşamasının ardından ürünlerin yollukları ayrılarak tesviye aşamasına geçiş yapılmaktadır. Tesviye birimimizde son teknoloji çok eksenli ve yüksek hassasiyete sahip CNC makineler kullanmaktayız.

Ürünlerin yüzeylerini iyileştirmek, boya işlemlerine hazırlamak ve ürün mukavemetini artırmak amacıyla 1 adet askı, 1 adet tambur olmak üzere iki tip kumlama makinemiz bulunmaktadır.

IMG_0496-min_edited.jpg

Kumlama

Başlıksız-11_Çalışma Yüzeyi 1.jpg

Kalite Anlayışımız

Standartlara uygun olarak ürettiğimiz ürünleri kalitesinden emin olduktan sonra müşterilerimize sunuyoruz. Bu anlamda alüminyum hammaddenin son ürüne evrilme aşamasına kadar kalite birimimiz tarafından tesis içerisinde sürekli olarak kalite kontrol ve ölçüm faaliyetleri yürütülmektedir.

bottom of page