Hakkımızda

   Firmamız 1981 yılında metal enjeksiyon, kalıp imalatı ve tasarımı yaparak işe başlamıştır. 2000 yılında metal enjeksiyon makinaları ve CNC işleme tezgahlarını bünyesine katarak, pres döküm ve kalıp konusunda kalite ve zamandan ödün vermeden çeşitli sektörlerde üretim yapan bir firma haline gelmiştir.

 

   2015 yılının Nisan ayından itibaren revizyon ve marka çalışmalarına başlayan firmamız yeni fabrikasında, bünyesine kattığı yeni makinelerle ve alanında uzman personeliyle çalışmalarına devam etmektedir.

   Geleceğe yönelik amaçlarımızı gerçekleştirmek doğrultusunda firmamız kalite yönetim sistemlerini bünyesine entegre etmekte ve uygulamaktadır.

   HEDEFİMİZ; Yüklendiği işleri uluslararası kriterlere, yürürlükteki mevzuat, şartname ve standartlara uygun olarak, öngörülen sürede kaliteli, çevreye duyarlı, mesleki sağlık ve güvenlik şartlarını göz ardı etmeden, karlı bir şekilde gerçekleştirmektir.

 

   YÖNETİM SİSTEMİMİZİN AMACI; Yürürlükteki kanun ve yönetmelikler çerçevesinde, çevre, mesleki sağlık ve güvenlik ile ilgili tehlikelerin tanımlanması, gerekli risk analizlerinin yapılarak tehlikeyi kaynağında önlemek ve sürekli olarak çevre, can ve mal güvenliğini tehlikeye atabilecek durumları minimize ederek çevrenin korunması, kirlenmenin önlenmesi ve kalite, çevre, mesleki sağlık ve güvenlik yönetim sistemlerinin sürekli iyileştirilmesidir.

 

   DİNAMİK PRES ÜST YÖNETİMİ; Bu amacı gerçekleştirmek üzere kalite politikası, çevre politikası ve iş sağlığı ve güvenliği politikasını güncellemiştir.